make 3.80 - en to uk translation catalogue (226 entries)

en: 
    # %u `vpath' search paths.
uk: 
    # %u "vpath" шляхи пошуку.

en: 
    # %u implicit rules, %u
uk: 
    # Неявних правил: %u, термінальних: %u

en: 
    # Directories
uk: 
    # Каталоги

en: 
    # Files
uk: 
    # Файли

en: 
    # Finished Make data base on %s
uk: 
    # Друк бази даних Make завершено %s

en: 
    # General (`VPATH' variable) search path:
    #
uk: 
    # Загальний (змінна "VPATH") шлях пошуку:
    #

en: 
    # Make data base, printed on %s
uk: 
    # База даних Make, надрукована %s

en: 
    # No general (`VPATH' variable) search path.
uk: 
    # Не визначений загальний (змінна "VPATH") шлях пошуку.

en: 
    # No implicit rules.
uk: 
    # Неявних правил нема.

en: 
    # VPATH Search Paths
uk: 
    # Шляхи пошуку VPATH

en: 
    # Variables
uk: 
    # Змінні

en:   Date %s
uk:   Дата %s

en:  (built-in):
uk:  (вбудоване):

en:  (core dumped)
uk:  (зроблений дамп пам'яті)

en:  (don't care)
uk:  (не зважати)

en:  (from `%s', line %lu)
uk:  (з "%s", рядок %lu)

en:  (from `%s', line %lu):
uk:  (з "%s", рядок %lu):

en:  (name might be truncated)
uk:  (ім'я може бути усічене)

en:  (no default goal)
uk:  (немає мети за замовчуванням)

en:  (no ~ expansion)
uk:  (не розширювати ~)

en:  (remote)
uk:  (віддалений)

en:  (search path)
uk:  (шлях пошуку)

en:  files,
uk:  файлів,

en:  impossibilities
uk:  недосяжних цілей

en:  impossibilities in %lu directories.
uk:  недосяжних цілей у %lu каталогах.

en:  so far.
uk:  на поточний момент.

en:  terminal.
uk: .

en: #  A default or MAKEFILES makefile.
uk: #  Makefile за замовчуванням або з MAKEFILES.

en: #  Also makes:
uk: #  Збирає також:

en: #  Command-line target.
uk: #  Ціль командного рядка.

en: #  Commands currently running (THIS IS A BUG).
uk: #  Запущені зараз команди (ЦЕ ПОМИЛКА).

en: #  Dependencies commands running (THIS IS A BUG).
uk: #  Запущені зараз команди деякої залежності (ЦЕ ПОМИЛКА).

en: #  Failed to be updated.
uk: #  Спроба оновлення безуспішна.

en: #  File does not exist.
uk: #  Файл не існує.

en: #  File has been updated.
uk: #  Файл був оновлений.

en: #  File is very old.
uk: #  Файл дуже старий.

en: #  Implicit/static pattern stem: `%s'
uk: #  Основа неявного або статичного шаблону: "%s"

en: #  Invalid value in `command_state' member!
uk: #  Невірне значення члена "command_state"!

en: #  Invalid value in `update_status' member!
uk: #  Невірне значення члена "update_status"!

en: #  Modification time never checked.
uk: #  Час зміни ніколи не перевірявся.

en: #  Needs to be updated (-q is set).
uk: #  Повинно бути оновлено (встановлений ключ -q).

en: #  Successfully updated.
uk: #  Успішно оновлено.

en: #  commands to execute
uk: #  команди до виконання

en: # %s (device %d, inode [%d,%d,%d]): could not be opened.
uk: # %s (пристрій %d, івузол [%d,%d,%d]): неможливо відкрити.

en: # %s (key %s, mtime %d):
uk: # %s (ключ %s, час модифікації %d):

en: # %s: could not be stat'd.
uk: # %s: неможливо отримати інформацію (stat).

en: # No `vpath' search paths.
uk: # Не визначений шлях пошуку "vpath".

en: # Not a target:
uk: # Не є метою:

en: %s (line %d) Bad shell context (!unixy && !batch_mode_shell)
uk: %s (рядок %d) Поганий контекст оболник (!unixy && !batch_mode_shell)

en: %s: Command not found
uk: %s: Команда не знайдена

en: %s: Entering directory `%s'
uk: %s: Вхожу у каталог "%s"

en: %s: Leaving directory `%s'
uk: %s: Залишаю каталог "%s"

en: %s: Shell program not found
uk: %s: Командний процесор не знайдений

en: %s: illegal option -- %c
uk: %s: невірний параметр -- %c

en: %s: invalid option -- %c
uk: %s: невірний параметр -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
uk: %s: параметр "%c%s" не може мати аргументів

en: %s: option `%s' is ambiguous
uk: %s: параметр "%s" - неоднозначний

en: %s: option `%s' requires an argument
uk: %s: параметру "%s" необхідний аргумент

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
uk: %s: параметр "--%s" не може мати аргументів

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
uk: %s: параметр "-W %s" не може мати аргументів

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
uk: %s: параметр "-W %s" неоднозначний

en: %s: option requires an argument -- %c
uk: %s: параметру необхідний аргумент -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
uk: %s: не розпізнаний параметр "%c%s"

en: %s: unrecognized option `--%s'
uk: %s: не розпізнаний параметр "--%s"

en: %sNo rule to make target `%s'%s
uk: %sНема правила для створення цілі "%s"%s

en: %sNo rule to make target `%s', needed by `%s'%s
uk: %sНема правила для створення цілі "%s", необхідної для "%s"%s

en: %s[%u]: Entering directory `%s'
uk: %s[%u]: Вхожу у каталог "%s"

en: %s[%u]: Leaving directory `%s'
uk: %s[%u]: Залишаю каталог "%s"

en: *** Deleting file `%s'
uk: *** Видалення файлу "%s"

en: *** Deleting intermediate file `%s'
uk: *** Видалення проміжного файлу "%s"

en: *** Waiting for unfinished jobs....
uk: *** Очікування завершення завдань...

en: *** [%s] Deleting file `%s'
uk: *** [%s] Видалення файлу "%s"

en: *** [%s] Error %d
uk: *** [%s] Помилка %d

en: *** [%s] Error 0x%x
uk: *** [%s] Помилка 0x%x

en: *** [%s] Error 0x%x (ignored)
uk: [%s] Помилка 0x%x (проігнорована)

en: .  Stop.
uk: .  Зупинка.

en: Aborted
uk: Припинено

en: Alarm clock
uk: Сигнал по таймеру

en: Avoiding implicit rule recursion.
uk: Запобігання рекурсивного виклику неявного правила.

en: BUG: num_pattern_rules wrong!  %u != %u
uk: ПОМИЛКА: невірне значення num_pattern_rules! %u != %u

en: Bad system call
uk: Поганий системний виклик

en: Broken pipe
uk: Обрив каналу

en: Bus error
uk: Помилка на шині

en: CPU time limit exceeded
uk: Перевищене обмеження на процесорний час

en: Child exited
uk: Нащадок завершив роботу

en: Circular %s <- %s dependency dropped.
uk: Циклічна залежність %s <- %s пропущена.

en: Cleaning up temp batch file %s
uk: Знищення тимчасового командного файлу %s

en: Commands for `%s' will be ignored in favor of those for `%s'.
uk: Команди для "%s" ігноровані, будуть використані команди для "%s".

en: Commands for file `%s' were found by implicit rule search,
uk: Команди для файлу "%s" були знайдені з неявного правила,

en: Commands of `%s' are being run.
uk: Команди для "%s" зараз виконуються.

en: Considering target file `%s'.
uk: Обробка цільового файлу "%s".

en: Continued
uk: Продовжено

en: Couldn't change back to original directory.
uk: Неможливо перейти у первісний каталог.

en: Danger signal
uk: Сигнал небезпеки

en: EMT trap
uk: Пастка EMT

en: Error spawning, %d
uk: Помилка породження процесу, %d

en: Executing %s instead
uk: Замість заданого виконується %s

en: Extraneous text after `%s' directive
uk: Зайвий текст після директиви "%s"

en: Extraneous text after `endef' directive
uk: Зайвий текст після директиви "endef"

en: Failed to remake makefile `%s'.
uk: Спроба перезібрати make-файл "%s" безуспішна.

en: Failed to remake target file `%s'.
uk: Спроба перезібрати цільовий файл "%s" безуспішна.

en: File `%s' does not exist.
uk: Файл "%s" не існує.

en: File `%s' was considered already.
uk: Файл "%s" вже було оброблено.

en: File size limit exceeded
uk: Перевищений межа розміру файлу

en: Finished updating file `%s'.
uk: Оновлення файлу "%s" завершено.

en: Floating point exception
uk: Помилка операції з крапкою, що плаває

en: Found an implicit rule for `%s'.
uk: Знайдено неявне правило для "%s".

en: Giving up on target file `%s'.
uk: Аварійний зупинка на цільовому файлі "%s".

en: Hangup
uk: Обрив

en: I/O possible
uk: Можливий ввід/вивід

en: IOT trap
uk: Пастка IOT

en: Illegal Instruction
uk: Неприпустима інструкція

en: Included makefile `%s' was not found.
uk: Make-файл "%s", який включається, не було знайдено.

en: Information request
uk: Запит інформації

en: Interrupt
uk: Переривання

en: Killed
uk: Знищення

en: Live child 0x%08lx (%s) PID %ld %s
uk: Незавершений нащадок 0x%08lx (%s) PID %ld %s

en: Looking for a rule with intermediate file `%s'.
uk: Пошук правила з проміжним файлом "%s".

en: Looking for an implicit rule for `%s'.
uk: Пошук неявного правила для "%s".

en: Looking for archive-member implicit rule for `%s'.
uk: Пошук неявного правила для члена архіву "%s".

en: Makefile `%s' might loop; not remaking it.
uk: Make-файл "%s", можливо, зациклений, він не перезбиратиметься.

en: Makefile `%s' was not found
uk: Make-файл "%s" не було знайдено

en: Must remake target `%s'.
uk: Необхідно перезібрати ціль "%s".

en: No
uk: Ні

en: No implicit rule found for `%s'.
uk: Не знайдено неявних правил для "%s".

en: No targets
uk: Нема цілей

en: No targets specified and no makefile found
uk: Не задані цілі і не знайдений make-файл

en: Nothing to be done for `%s'.
uk: Ціль "%s" не вимагає виконання команд.

en: Options:
uk: Ключі:

en: Power failure
uk: Збій живлення

en: Profiling timer expired
uk: Час профілювання минув

en: Quit
uk: Вихід

en: Re-executing:
uk: Повторне виконання:

en: Reading makefile `%s'
uk: Читання make-файлу "%s"

en: Recently tried and failed to update file `%s'.
uk: Попередня спроба оновити файл "%s" завершилася безуспішно.

en: Recursive variable `%s' references itself (eventually)
uk: Рекурсивна змінна "%s" посилається сама на себе (у результаті)

en: Removing intermediate files...
uk: Видаляю проміжні файли...

en: Report bugs to <bug-make@gnu.org>
uk: Повідомлюйте про помилки до <bug-make@gnu.org>

en: Resource lost
uk: Ресурс втрачено

en: Segmentation fault
uk: Збій сегментації

en: Still updating file `%s'.
uk: Все ще оновлюється файл "%s".

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Stopped (signal)
uk: Зупинено (сигнал)

en: Stopped (tty input)
uk: Зупинено (ввід з термінала)

en: Stopped (tty output)
uk: Зупинено (вивід на термінал)

en: Successfully remade target file `%s'.
uk: Цільовий файл "%s" успішно перезібраний.

en: Target `%s' is double-colon and has no prerequisites.
uk: Ціль "%s" оголошена з двома двокрапками і не має залежностей.

en: Target `%s' not remade because of errors.
uk: Ціль "%s" не була перезібрана через помилки.

en: Target file `%s' needs remade under -q.
uk: Цільовий файл "%s" вимагає перезбірки з ключом -q.

en: Terminated
uk: Завершено

en: The prerequisites of `%s' are being made.
uk: Цілі, від яких залежить "%s", збираються.

en: Trace/breakpoint trap
uk: Пастка трасування чи точки зупинки

en: Trying implicit prerequisite `%s'.
uk: Пробую неявні залежності "%s".

en: Trying pattern rule with stem `%.*s'.
uk: Спроба застосування правила зі зразком, основа "%.*s".

en: Trying rule prerequisite `%s'.
uk: Пробую залежність правило "%s".

en: Unimplemented on this platform: function `%s'
uk: Не реалізовано на цій платформі: функція "%s"

en: Unknown builtin command '%s'
uk: Невідома вбудована команда "%s".

en: Unknown error %d
uk: Невідома помилка %d

en: Updating goal targets....
uk: Оновлення цілей мети...

en: Updating makefiles....
uk: Оновлення make-файлів...

en: Urgent I/O condition
uk: Умова екстреного вводу/виводу

en: Usage: %s [options] [target] ...
uk: Використання: %s [КЛЮЧІ]... [ЦІЛЬ]...

en: User access
uk: Доступ користувача

en: User defined signal 1
uk: Обумовлений користувачем сигнал 1

en: User defined signal 2
uk: Обумовлений користувачем сигнал 2

en: Using default commands for `%s'.
uk: Використання команд по замовчуванню для "%s".

en: Virtual timer expired
uk: Віртуальний час минув

en: Warning: File `%s' has modification time %.2g s in the future
uk: Увага: Файл "%s" має час зміни %.2g с в майбутньому

en: Warning: File `%s' has modification time in the future
uk: Увага: Файл "%s" має майбутній час зміни

en: Window changed
uk: Вікно змінено

en: [%s] Error %d (ignored)
uk: [%s] Помилка %d (ігнорована)

en: `%s' is up to date.
uk: "%s" не вимагає оновлення.

en: `override' directive
uk: Директива `override'

en: attempt to use unsupported feature: `%s'
uk: спроба вжити можливість, яка не підтримується: "%s"

en: automatic
uk: автоматична

en: but `%s' is now considered the same file as `%s'.
uk: але "%s" і "%s" тепер вважаються одним і тим же ж файлом.

en: can't rename double-colon `%s' to single-colon `%s'
uk: неможливо перейменувати "%s" з двома двокрапками у "%s" з однією двокрапкою

en: can't rename single-colon `%s' to double-colon `%s'
uk: неможливо перейменувати "%s" з однією двокрапкою у "%s" з двома двокрапками

en: cannot enforce load limit:
uk: неможливо встановити обмеження на завантаження:

en: cannot enforce load limits on this operating system
uk: ця операційна система не дозволяє встановлювати обмеження на завантаження

en: command line
uk: визначена у командному рядку

en: commands commence before first target
uk: команди зустрінуті до першого визначення цілі

en: default
uk: по замовчуванню

en: empty `override' directive
uk: порожня директива `override'

en: empty string invalid as file name
uk: порожній рядок неприпустимий у якості імені файлу

en: empty variable name
uk: порожнє ім'я змінної

en: environment
uk: визначена у середовищі

en: environment under -e
uk: заданий ключ -e

en: extraneous `%s'
uk: зайва "%s"

en: extraneous `endef'
uk: зайвий "endef"

en: fopen (temporary file)
uk: fopen (тимчасовий файл)

en: fwrite (temporary file)
uk: fwrite (тимчасовий файл)

en: invalid syntax in conditional
uk: невірний синтаксис у умовному вираженні

en: makefile
uk: файл make

en: missing `endef', unterminated `define'
uk: пропущена "endif", незавершена "define"

en: missing `endif'
uk: пропущена "endif"

en: missing rule before commands
uk: перед командами пропущене правило

en: missing separator%s
uk: пропущений розділювач%s

en: missing target pattern
uk: пропущений шаблон цілі

en: mixed implicit and normal rules
uk: змішані неявні і звичайні правила

en: mixed implicit and static pattern rules
uk: змішані неявні правила і правила зі статичними зразками

en: multiple target patterns
uk: не один шаблон цілі

en: no
uk: ні

en: no file name for `%sinclude'
uk: не вказано ім'я файлу для "%sinclude"

en: non-numeric first argument to `word' function
uk: не числовий перший аргумент для функції "word"

en: non-numeric first argument to `wordlist' function
uk: не числовий перший аргумент для функції "wordlist"

en: non-numeric second argument to `wordlist' function
uk: не числовий другий аргумент для функції "wordlist"

en: only one `else' per conditional
uk: в умовному виразі можлива лише одна директива `else'

en: target `%s' doesn't match the target pattern
uk: ціль "%s" не відповідає зразку цілей

en: target `%s' given more than once in the same rule.
uk: ціль "%s" зазначена декілька раз в одному правилі

en: target file `%s' has both : and :: entries
uk: цільовий файл "%s" має входження і з ":", і з "::"

en: target pattern contains no `%%'
uk: шаблон цілі не містить "%%"

en: the `-%c' option requires a positive integral argument
uk: ключ "-%c" повинен використовуватися з цілим позитивним аргументом

en: touch archive member is not available on VMS
uk: оновлення часу зміни члена архіву неможливо у системі VMS

en: touch: Archive `%s' does not exist
uk: оновлення часу зміни: Архів "%s" не існує

en: touch: Bad return code from ar_member_touch on `%s'
uk: оновлення часу зміни: Функція ar_member_touch повернула
    поганий код відповіді для "%s"

en: touch: Member `%s' does not exist in `%s'
uk: оновлення часу зміни: Член "%s" не міститься у "%s"

en: touch: `%s' is not a valid archive
uk: оновлення часу зміни: Невірний архів: "%s"

en: unknown signal
uk: невідомий сигнал

en: unterminated call to function `%s': missing `%c'
uk: незавершений виклик функції "%s"; пропущено "%c"

en: unterminated variable reference
uk: незавершена посилання на змінну

en: virtual memory exhausted
uk: віртуальна пам'ять вичерпана

en: warning: NUL character seen; rest of line ignored
uk: попередження: зустрінутий символ NUL; ігнорується до кінця рядки

en: warning: ignoring old commands for target `%s'
uk: попередження: ігнорування старих команд для цілі "%s"

en: warning: overriding commands for target `%s'
uk: попередження: перекриття команд для цілі "%s"

en: warning: undefined variable `%.*s'
uk: попередження: невизначена змінна "%.*s"
